JitkaKotisovaVítejte v našich Látkách a klubíčkách. Každý máme své sny a tím naším bylo vytvoření ostrůvku s kouzelnými látkami a klubíčky v moři nekonečného virtuálního světa.

Myšlenka na malý obchůdek vznikla z vlastní potřeby, když jsme hledali přírodní materiály a chtěli podpořit koupí menší výrobce. Naše látky a klubíčka patří k těm, které jsou výjimečné svou kvalitou, dáváme přednost přírodním materiálům, bavlně, vlně, hedvábí a dalším. Chceme také najít co nejvíce výjimečných lidí, drobných výrobců materiálů, kteří umí vytvořit nádherné a kvalitní produkty.

Naším prodejem chceme podpořit ty, kteří se stále snaží vytvářet výrobky ohleduplné k životnímu prostředí, lidem i zvířatům, pro které jen zisk není tím hlavním v životě a v jejich výrobcích je díky tomu znát i láska k jejich práci. Jedním z prvních byla společnost Surtex trade, drobný český výrobce zde, který se zabývá zpracováním ovčího rouna. Jejich česance, ale také hotový výrobek v podobě zdravotně nezávadných ponožek, které lze dotvořit podle vaší fantazie¨, najdete také v naší nabídce.

Hledáme dál dodavatele mezi malými výrobci, u kterých si velmi ceníme jejich práce, dovedností, kreativity i vytrvalosti ve velmi nesnadné době tvrdého byznysu. Velmi rádi uvítáme jak každý váš nápad co dál zařadit do nabídky, tak velmi rádi rovněž uvítáme nabídky českých malovýrobců, kterých si velmi vážíme a jejichž zboží budeme rádi prezentovat v našem e-shopu.

Doufáme, že se vám u nás bude líbit a naším sortimentem podpoříme právě ty vaše kreativní sny.