Sunbonnet Sue od Kamilky

Kamila je neskutečně šikovná dáma. Moc se mi líbí její cit pro kombinace barev, kreativní nápady na zpracování nějakého tématu. Ale posuďte sami a hlavně se kochejte krásou i řádky, které o zrodu romantického polštářku sama napsala:

 

 

Z krásných látek z obchůdku od Jitky od Free Spirit z kolekce od Tanya Whelan, písma od  P&B textiles a jednobarevné od Color Works vznikl tento romantický polštářek. Určitě by se zalíbil nějaké princezně do pokojíčku.

 

Ze zahraničních látek šiji velmi ráda, jelikož jsou jemné, ale mají pevnou a hustou vazbu. Drží tvar, minimálně se při šití třepí a po vyprání se moc nemačkají, dobře se žehlí a hlavně jsou stálobarevné.

Šila jsem jehlou 70. Polyesterovými nitěmi. Quiltovala jsem jeansovými jehlami vel. 80.

Žehlila jsem na stupeň bavlna.

Použila jsem také mini žehličku od Prymu. Je velmi pohodlná do ruky a je velmi dobrý pomocník při patchworkových technikách, ale i při šití oděvů. Je i velmi šikovná na cestování, či na kurzy.

Dále jsem vyzkoušela lepidlo v tužce od Prymu na droboučké aplikace. V tomto případě na stužky. Na větší aplikace používám pavučinku.

Zde odkazy na použitý materiál a pomůcky:

http://www.latkyaklubicka.cz/product/latky/pismo–modre-na-kremove—100_-bavlna-si/1101

http://www.latkyaklubicka.cz/product/latky/jemne-ruzicky-na-kremove—100_-bavlna-s/1107

http://www.latkyaklubicka.cz/product/latky/free-spirit—rambling-rose—sirka-110-/1030

http://www.latkyaklubicka.cz/color-works—vinova-sire-110-cm-100-perc–bavlna–

http://www.latkyaklubicka.cz/product/galanterie/krajky_-stuzky_-hadovky–a-sikme-prouzky/krajka-bila-100_-bavlna_-sire-14-mm/117

http://www.latkyaklubicka.cz/product/galanterie/hadovka-bila-s-ruzovou—sirka-6-mm/1021

http://www.latkyaklubicka.cz/product/galanterie/hadovka-bila-se-svetle-modrou—sirka-6-/1022

 

http://www.latkyaklubicka.cz/product/galanterie/pomucky-pro-siti_-vysivani-a-patchwork/fix-lepici-znackovy-vodovy–prym/1158

http://www.latkyaklubicka.cz/miniaturni-zehlicka-prym-

Můžete navštívit mou stránku na FB Kami tvoření  https://www.facebook.com/kamitvoreni/.

Časem přidám různé návody a i na tento polštářek. Postup šití skrytého lemu, všití bambulkového prýmku, jak si poradit s aplikacemi….

 

Děkuji za pozornost a přeji rychlou jehlu a pevnou nit A Jitce Kotisové děkuji za příjemný obchůdek a krásné látky. Kamila

A já tímto moc a moc děkuji Kamile, za kouzelné zpracování našich látek. A určitě k ní nakoukněte, její tvorba stojí rozhodně za to!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.